SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie zorganizowanym przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Instytut Geodezji i Kartografii oraz Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego pod hasłem „Kochamy Mapy”. Celem konkursu było zaprezentowanie przez ucznia w zrozumiały sposób swojego wyobrażenia tego tematu i umiejętnego przedstawienia w ciekawej formie graficznej. Temat ten dotyczył obszarów jak: jeden lub kilka kontynentów, półkuli, całego świata.

Praca uczennicy z naszej szkoły Magdaleny Szumskiej została wyróżniona z ponad 500 prac z całej Polski. Gratulujemy.

Oto wszystkie prace naszych uczniów:

Tu więcej na temat konkursu –> >>> KONKURS <<<

Monika Narkiewicz
Tomasz Piechowski