SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

18 maja nasza szkoła brała l udział w rajdzie ekologicznym pod honorowym patronatem pana Józefa Rozkosza Wójta Gminy Bielsk. Celem rajdu to: popularyzacja Dnia Polskiej Niezapominajki – dnia przyrody, popularyzacja kwalifikowanej turystyki pieszej, aktywny wypoczynek po nauce i pracy, poznanie szlaków turystycznych okolic Płocka. Nasza drużyna wyruszyła o godzinie 10 z Bielska do Leszczyna Szlacheckiego – grupa 20 osobowa z dwoma opiekunami. O godzinie 12 grupa dotarła do celu. Na miejscu uczniowie mogli odpocząć przy ognisku  grając w piłkę oraz biorąc udział w loterii fantowej zorganizowanej przez SP w Leszczynie Szlacheckim. O 13 30 zostały wręczone puchary za udział w rajdzie, następnie podstawionymi autobusami Komunikacji Miejskiej grupa wróciła do Bielska.

Monika Narkiewicz
Marta Woźniak