SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Miesięczne archiwum: marzec 2021

W dniu wczorajszym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza, największa palma wielkanocna” zorganizowanego przez Urząd Gminy Bielsk, Parafię Bielsk oraz Gminny Ośrodek Kultury. Dzieci ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawcami wykonały pracę konkursową. Zajęliśmy III miejsce w kategorii na „Najpiękniejszą palmę wielkanocną”. Serdecznie dziękujemy organizatorom i uczestnikom konkursu. Czytaj dalej

24 marca odbył się konkurs historyczny pt.: „Rzeczpospolita Polska w latach 1918-1939” zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące im. mjr Henryka Sucharskiego w Sierpcu, dla uczniów klas siódmych i ósmych z terenu powiatów sierpeckiego, płockiego i lipnowskiego.
W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowywali się pod kierunkiem p. Łukasza Jędrzejewskiego i zajęli wspaniałe miejsca:

Czytaj dalej

Zawitała, zagościła wiosna piękna i radosna. W marcu, w naszej świetlicy zrobiło się kolorowo i słonecznie. Podczas prac plastyczno- technicznych uczniowie bardzo chętnie wykonywali prace tematyczne związane z tą porą roku. Wychowankowie świetlicy malowali ilustracje przedstawiające zwiastuny wiosny. Wykonywali również z kolorowego papieru wiosenne kwiaty (krokusy, tulipany), żabki, bociany i różnobarwne motyle.
Wszystkie prace plastyczne wychowanków naszej świetlicy posłużyły do wykonania gazetek o tematyce wiosennej, które zostały wyeksponowane w galerii prac uczniów w sali świetlicowej. Czytaj dalej

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet. Życzymy Wam wspaniałe, niepowtarzalne Panie!

***

DOKUMENTY
Archiwa