SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

CZERWONY KAPTUREK

13 marca uczniowie szkolnego koła teatralnego „Bez Barier” wystawili przedstawienie dla swoich młodszych kolegów z klas I-III. Aktorzy wcielili się w role bohaterów „Czerwonego Kapturka”, tym samym zabrali swoich młodszych kolegów w magiczny świat baśni.


TEATR „RAMPA” w WARSZAWIE

2 kwietnia uczniowie klas I-IV uczestniczyli w spektaklu pt. „Babcia mówi pa,.pa”, który był wystawiany w Teatrze RAMPA w Warszawie. Sztuka teatralna w niebanalny i zabawny sposób pomogła dzieciom odkryć ważne prawdy i oswoić się z tematem przemijania. Po spektaklu uczniowie uczestniczyli w godzinnych warsztatach podczas których integrowali się oraz przełamywali barierę mówienia oraz wstydu.


ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK

31 marca Świetliczaki z szkolnego koła teatralnego „Bez Barier”  zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Wcielając się w rolę bajkowych bohaterów zachęcały koleżanki i kolegów z młodszych klas do czytania książek. Na zakończenie ogłoszono wyniki świetlicowego konkursu pt. „Portret Pani Wiosny” . Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami 🙂
I miejsce – Eliza Bilicka kl. IIIa
II miejsce – Maja Kraśniewska  kl. IIIb
III miejsce – Karolina Sulińska  – II c
Wyróżnienie:  Martyna Badurska kl. IIb
Mateusz Rychlik kl. IIIb
Gratulujemy 🙂  🙂  🙂


CZTERY PORY ROKU


 

***

DOKUMENTY