SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

BĘDZIE BOŻE NARODZENIE

19 grudnia uczniowie szkolnego koła teatralnego „Bez Barier” wystawili przedstawienie ,, Będzie Boże Narodzenie’’ dla swoich młodszych kolegów z klas I-III.

W Mikołajowie, nic się nie dzieje, okres przedświąteczny nie ma swego pierwotnego wymiaru. Mikołaje przespali przygotowania do nadchodzących świąt. Jednak nie wszystko stracone, Boże Narodzenie uratowały aniołki, to one dostarczyły zagubione listy, które dzieci wcześniej wysłały do Świętego  Mikołaja.


CZERWONY KAPTUREK

13 marca uczniowie szkolnego koła teatralnego „Bez Barier” wystawili przedstawienie dla swoich młodszych kolegów z klas I-III. Aktorzy wcielili się w role bohaterów „Czerwonego Kapturka”, tym samym zabrali swoich młodszych kolegów w magiczny świat baśni.


TEATR „RAMPA” w WARSZAWIE

2 kwietnia uczniowie klas I-IV uczestniczyli w spektaklu pt. „Babcia mówi pa,.pa”, który był wystawiany w Teatrze RAMPA w Warszawie. Sztuka teatralna w niebanalny i zabawny sposób pomogła dzieciom odkryć ważne prawdy i oswoić się z tematem przemijania. Po spektaklu uczniowie uczestniczyli w godzinnych warsztatach podczas których integrowali się oraz przełamywali barierę mówienia oraz wstydu.


ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK

31 marca Świetliczaki z szkolnego koła teatralnego „Bez Barier”  zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt. „Zamieszanie w krainie bajek”. Wcielając się w rolę bajkowych bohaterów zachęcały koleżanki i kolegów z młodszych klas do czytania książek. Na zakończenie ogłoszono wyniki świetlicowego konkursu pt. „Portret Pani Wiosny” . Zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami 🙂
I miejsce – Eliza Bilicka kl. IIIa
II miejsce – Maja Kraśniewska  kl. IIIb
III miejsce – Karolina Sulińska  – II c
Wyróżnienie:  Martyna Badurska kl. IIb
Mateusz Rychlik kl. IIIb
Gratulujemy 🙂  🙂  🙂


CZTERY PORY ROKU


 

***

DOKUMENTY
Archiwa