SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Miesięczne archiwum: czerwiec 2017

28 kwietnia 2017r w naszej szkole  odbył się  ogólnopolski konkurs wiedzy matematycznej, którego celem było  sprawdzenie matematycznych wiadomości i umiejętności naszych uczniów.
Laureatem Pierwszego Stopnia z wyróżnieniem z maksymalną liczbą 100 punktów na poziomie klasy piątej  został Adam Racki z klasy 5a , a w kategorii klas czwartych Jakub Niklas i Karol Siemieniec z klasy 4b. Gratulujemy chłopcom wyniku w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Warszawa, 12 czerwca 2017 roku

Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,

zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych. Czytaj dalej

W piątek 9 czerwca, w Leśniczówce Brwilno, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla laureatów ekologicznego konkursu fotograficznego, zorganizowanego przez Powiat Płocki.
W wydarzeniu wzięli udział m.in. Starosta Płocki Mariusz Bieniek wraz z dyrekcją Wydziału Środowiska i Rozwoju Obszarów Wiejskich Starostwa Powiatowego w Płocku. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłoszonych zostało blisko 480 prac fotograficznych!
Laureaci konkursu indywidualnego otrzymali nowoczesne smartfony i tablety, natomiast zwycięzcy w konkursie drużynowym zasilili swoją szkołę w nowe telewizory oraz aparaty fotograficzne. Autorzy 30 wyróżnionych fotografii również mogli liczyć na cenne nagrody, w ich przypadku były to dyski zewnętrzne. Czytaj dalej

,,Dzieci potrzebują bardziej dobrego przykładu niż krytyki”

                                   Joseph Joubert

Po raz dziesiąty, Akcja Katolicka Diecezji Płockiej w dniach 15 – 31 maja 2017 roku zorganizowała Płocki Maraton Biblijny. Maraton rozpoczął się w PŁOCKIEJ BAZYLICE KATEDRALNEJ – 15 maja, a od 16 – 31 maja 2017 roku w parafiach, które zadeklarowały swój udział w czytaniu Pisma Świętego. Realizacja tego wydarzenia wpisuje się: Czytaj dalej

W dniu 1.06.2017r. w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Bielsku odbyła się impreza szkolna z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pod hasłem:
„SPORT TO ZDROWIE I ROZRYWKA WIĘC NIECH RADOŚĆ OD NAS TRYSKA, UŚMIECH TEŻ MILE WIDZIANY, BO TO DZIEŃ NASZ UKOCHANY”
„JEDZ WARZYWA I OWOCE, MNIEJ Z WITAMIN NIEZWYKŁE MOCE” Czytaj dalej

***

DOKUMENTY
Archiwa