SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Miesięczne archiwum: wrzesień 2019

Dnia  14 września  nasi  uczniowie uczestniczyli w  pielgrzymce dzieci z Przasnysza do Rostkowa. Kilkutysięczna pielgrzymka wyruszyła w kilkunastu grupach. Pielgrzymi mieli do przejścia drogę  ok. 6  km z kościoła chrztu do miejsca urodzenia swego patrona, którą to przez 14 lat swego młodzieńczego życia, ponad 450 lat temu, przemierzał św. Stanisław. Pielgrzymka  przebiegała pod  hasłem: „Nie jestem sam”. Mszy św. Przewodniczył  bp Mirosław Milewski.

Pielgrzymce dzieci towarzyszyła akcja „Szczoteczka i pasta do zębów dla dzieci z Czadu”, którą Wydział Duszpasterski płockiej kurii zorganizował razem z Diakonią Misyjną Ruchu Światło–Życie Diecezji Płockiej. Dzieci po przybyciu do Rostkowa składały przed ołtarzem szczoteczki i pasty do zębów, które zostaną wysłane do Mission Catolique Baikoro w Czadzie. Ksiądz Jarosław Kamiński, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Płockiej powiedział: ,,Akcja przerosła nasze oczekiwania, katecheci i dzieci bardzo wielkodusznie odpowiedzieli na nasz apel”.

Czytaj dalej

Klub  Wolontariusza  naszej  szkoły  wziął  udziału w akcji „Szczoteczka i pasta do zębów dla dzieci z Czadu”,  którą zorganizował razem z Diakonią Misyjną Ruchu Światło-Życie Diecezji Płockiej.  Dar serca  w  postaci   past  i  szczoteczek  przekazany  został dzieciom  pielgrzymującym  do   Rostkowa 14  września,  który  wysłany zostanie  do Mission Catolique Baikoro w Czadzie.  Serdecznie dziękujemy  wolontariuszom, rodzicom i  wszystkim którzy włączyli się w akcję za wparcie i  zrozumienie.

Czytaj dalej

Konkurs ekologiczny „Mazowsze Czysta Kraina” pod Honorowymi Patronatami : Prezydenta Miasta Płocka p. Andrzeja Nowakowskiego, Starosty Powiatu Płockiego p. Mariusza Bieńka, Posła na Sejm RP p. Piotra Zgorzelskiego

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w międzypowiatowym konkursie ekologicznym Mazowsze Czysta Kraina – IX edycja organizowanego przez Fundację „Portal FM – Pomagamy dzieciom” przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 21 w Płocku.

Czytaj dalej

27.09.2019r. odbędą się w naszej szkole wybory do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

JESTEŚ UCZNIEM KLASY VII LUB VIII?
CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA FUNKCJONOWANIE SZKOŁY?
CHCESZ COŚ ZMIENIĆ?
MASZ FAJNE POMYSŁY?
JESTEŚ SPOŁECZNIKIEM I CHCESZ COŚ ZROBIĆ DLA INNYCH?
JESTEŚ PRZYKŁADEM DLA INNYCH?
MASZ WZOROWĄ  LUB BARDZO DOBRĄ OCENĘ Z ZACHOWANIA? Czytaj dalej

***

DOKUMENTY
Archiwa