SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Miesięczne archiwum: styczeń 2022

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Do tego ważnego święta przygotowywaliśmy się już od poniedziałku.  Świetliczaki  przez cały tydzień uczestniczyły w cyklu zajęć specjalnie przygotowanych z tej okazji. Wykonały  piękne kalendarze na rok 2022 dla babci i dziadka. Powstały również śliczne laurki  i portrety. Przypomniały sobie w jaki sposób redagujemy życzenia. A wszystko po to, aby  obdarować  ukochanych Dziadków upominkami przygotowanymi własnoręcznie. Poznały także zabawy i gry w jakie bawili się ich dziadkowie. Nie zabrakło również piosenek związanych z tą okazją.

Czytaj dalej

W dniach 26, 27 stycznia 2022 roku zebrania z rodzicami odbędą się poprzez platformę MS Teams według następującego porządku:

26.01.2022 r.(środa) godz. 16.00 – klasy I – IV
27.01.2022 r.(czwartek) godz. 16.00 klasy V-VIII

Akcja czytelnicza zorganizowana przez bibliotekarza skierowana była do całej społeczności szkolnej. Polegała ona na tym, że przynajmniej w 6 dni zimowej przerwy świątecznej uczniowie, rodzice i nauczyciele mieli czytać wybraną książkę co najmniej 10 minut i zjeść minimum jeden wybrany owoc. Głównym celem akcji było zachęcenie do czytania, a także zwrócenie uwagi na właściwe odżywianie – spożywanie owoców, by cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją. Dzięki temu działaniu dzieci i rodzice  mieli okazję spędzić ze sobą więcej czasu, zrobić coś wspólnie.

Czytaj dalej

***

DOKUMENTY
Archiwa