SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Miesięczne archiwum: czerwiec 2020

Szanowni Państwo! W imieniu własnym oraz Rady Rodziców pragnę gorąco podziękować wszystkim członkom społeczności szkolnej: Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, a przede wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę środków finansowych na rzecz małej Zosi. Dzięki Państwa empatii i otwartym sercom udało się zebrać 4127,60 zł. Dziękuję za to, że umiemy pokazać, iż w dzisiejszym świecie, tak często pełnym egoizmu, niezwykle ważne są dla nas słowa biblijnej księgi Dziejów Apostolskich: „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”.

Z wyrazami szacunku
Maria Kluge – dyrektor szkoły

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bielsku serdecznie dziękuję za nominacje w #GaszynChallenge Wojtusiowi oraz Urzędowi Gminy Bielsk.Podejmujemy wyzwanie dla małej Zosi, mieszkanki Naszej Gminy Bielsk. Nominujemy: Zespół Szkół nr 2 w Ciachcinie, Szkołę Podstawową w Zągotach, Szkołę Podstawową W Zagrobie, Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim.

Zasady są bardzo proste: Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek-przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Zosi. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

Z powodu zawieszenia zajęć  nie mógł odbyć się planowany Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II w związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą urodzin Papieża. W związku z tym Ksiądz Kamil Kozakowski zorganizował Szkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Śladami Jana Pawła II”. Jego celem było pogłębianie wiedzy o życiu naszego Wielkiego Rodaka, rozwijanie aktywności twórczej uczniów oraz doskonalenie umiejętności wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnej. Uczestnicy mieli do wyboru wykonanie pracy plastycznej inspirowanej hasłem konkursu bądź napisanie pracy – wiersza, opowiadania lub tekstu argumentacyjnego.

Czytaj dalej

W związku z koniecznością zwrotu podręczników ustalone zostały zasady przekazania ich do szkoły.
W tym roku szkolnym to rodzice będą odpowiedzialni za zwrot książek.

Podręczniki przyjmowane będą przez wychowawców klasowych na dolnym korytarzu według następującego harmonogramu:

15 czerwca, godz. 8.00 – 9.00  – podręczniki do klasy I, II, III
godz. 10.00 -11.00 – podręczniki do klasy IV

19 czerwca, godz. 8.00 – 9.00 – podręczniki do klasy V
godz. 11.00 – 12.00 – podręczniki do klasy VI

22 czerwca, godz. 8.00 – 9.00 – podręczniki do klasy VII
godz. 11.00 – 12.00 – podręczniki do klasy VIII

Bardzo proszę o terminowość. Jest to bardzo ważne ze względu na wymogi sanitarne, jakie obecnie panują w szkołach.

Jeśli ktoś z rodziców nie będzie mógł przybyć danego dnia proszę o wysłanie kogoś w zastępstwie. Proszę również o zwrot wszystkich kompletów książek ucznia, a także o sprawdzenie czy są one podpisane.

Dyrektor szkoły Maria Kluge

Wszystkim dzieciom, tym małym i dużym 😀 z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkiego najlepszego, samych radosnych chwil, kolorowych dni pełnych słońca i żeby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach. 👶👧👦🎈🎁🧸🎉🍡🍨🍭🍰❤️

***

DOKUMENTY
Archiwa