SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Miesięczne archiwum: luty 2016

Z okazji dnia zakochanych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najładniejszą kartkę walentynkową. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki z walentynkowymi życzeniami w języku angielskim. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów, co można było stwierdzić po dużej ilości pięknie wykonanych prac. Czytaj dalej

24 lutego klasa IIa i IIb uczestniczyli w wycieczce do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. Dzieci miały okazję zobaczyć przedstawienie pt. „Koziołek Matołek”.

Czytaj dalej

zhpGromada zuchowa Muchomorki z Bielska brała udział w złazie harcerzy i harcerek z okazji międzynarodowego święta skautów i harcerzy – Dnia Myśli Braterskiej – w miejscowości Nowe Miszewo, 20 lutego 2016 r.

„Skauci są dziećmi wolnych przestrzeni, a skauting to braterstwo w służbie i świeże powietrze.”
Robert Baden – Powell

Dzień Myśli Braterskiej to wyjątkowe święto dla wszystkich skautów na całym świecie. Corocznie – 22 lutego – jest obchodzone święto jedności i braterstwa wszystkich organizacji harcerskich. Ta data nie jest przypadkowa, gdyż tego dnia urodził się założyciel skautingu na świecie – Robert Baden – Powell oraz naczelna skautka świata, jego żona – Olave Baden – Powell. DMB uświadamia skautom na całym świecie, jak jest ich wielu i wszyscy są dla siebie braćmi niezależnie od koloru skóry, narodowości czy wieku. Co więcej, w tym roku przypada 90- ta rocznica ustanowienia tego święta. Czytaj dalej

ekoszkoly_logoNasza szkoła przystąpiła do akcji „Ekoszkoła”, w ramach której jest zorganizowana zbiórka telefonów komórkowych, z następnym ich przekazaniem do recyklingu. Celem przedsięwzięcia jest redukcja poziomu zagrożenia dla środowiska naturalnego.
W zamian za zebrane telefony szkoła otrzyma nagrody takie jak: sprzęt sportowy, pomoce edukacyjne oraz książki.
Prosimy wszystkich o udział w akcji.
Telefony zbiera p. Monika Narkiewicz (pracownia nr 9). Szczegóły na stronie: www.ekoszkoly.pl.

***

DOKUMENTY
Archiwa