SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

6 czerwca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Bezpieczeństwo w sieci i mediach społecznościowych”. Do konkursu przystąpiło 14 uczestników z pięciu gminnych szkół (Leszczyn Szlachecki, Zagroba, Zągoty, Ciachcin, Bielsk). Zwycięzcą został Gabriel Zabielski uczeń naszej szkoły, drugie miejsce zajął Kacper Dawid z Zągot, trzecie miejsce przypadło uczniowi ze szkoły w Ciachcinie – Mikołajowi Mędrek. Wyróżnieniem uhonorowani zostali uczniowie: Piotr Kochański (S.P. Bielsk) oraz Maksymilian Golacik (S.P. Leszczyn Szlachecki).

Turniej objęty został patronatem Wójta Gminy Bielsk, dzięki któremu można było ufundować dzieciom wspaniałe nagrody. Organizatorami konkursu byli p. Artur Zdziarski oraz p. Tomasz Piechowski.