SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Zuchy i harcerze ze Szkoły Podstawowej im. W. Broniewskiego   w Bielsku każdego roku przekazują niezwykły symbol. Płomyk  ciepła i nadziei, które pochodzi z miejsca narodzenia Zbawiciela. Tym symbolem jest Betlejemskie Światło Pokoju. Tegoroczne hasło BŚP brzmi- Światło, które łączy. Pragniemy, aby  ten magiczny czas, spędzony przy wigilijnym stole, stał się  światłem w sercach mieszkańców naszej gminy. Światło, które łączy ludzi i serca oraz rozprasza mrok zostało przekazane na ręce pana wójta, księdza proboszcza oraz dyrektorom pobliskich szkół z terenu naszej gminy. Blask bijący już nie od jednej, ale wielu świec, niech łączy nas bez względu na pochodzenie czy poglądy, a święta staną się czasem miłości, jedności, pojednania  i radości. Z harcerskim pozdrowieniem.

 Czuwaj!