SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

29 maja klasy piąte ze Szkoły Podstawowej im. W. Broniewskiego w Bielsku wraz z opiekunami przeżyły niezwykłą przygodę w magicznym miejscu.
W tym niezwykłym parku magii byliśmy już około południa. Pierwszą atrakcją była Latająca Chata Tajemnic. Wydawało się, że jedna część tego domu naprawdę unosi się do góry, a wspinaczka po pochyłej podłodze wcale nie była łatwa. Kolejną atrakcją był Zakręcony Domek, który naprawdę się kręcił… z nami w środku. Czuliśmy się jak krasnoludki przechodząc koło mebli olbrzyma. Ogromny stół, krzesło wyglądały niesamowicie. Ciekawym miejscem był także Tunel Zapomnienia, gdzie wirujące kolorowe światła faktycznie sprawiały, że na chwilę zapominało się o wszystkim. Ciekawie było też w Pokoju Amesa. Każdy mógł być dużo większy od wychowawczyni, a nawet najwyższego chłopca w klasie. Labirynt Luster był miejscem, gdzie można było się zgubić.  Można było zajrzeć do wnętrza Ziemi za sprawą magicznej studni nieskończoności, a lewitujący kran to prawdziwa magia. Woda leci, a nie jest nigdzie podłączona. Dużym wyzwaniem była także przeprawa tratwami, jednak każda załoga świetnie sobie z tym poradziła. Wiklinowy labirynt to miejsce, gdzie trzeba dobrze pogłówkować, aby się z niego wydostać. Mogliśmy się wyskakać na różnego rodzaju trampolinach i dmuchańcach. Oglądanie świata z wysokości było możliwe dzięki karuzelom, a Drzewo Spadania dostarczyło dodatkowych wrażeń. Widzieliśmy też mnóstwo zwierząt, a miasteczko króliczków czy kózki i kucyki są naprawdę urocze. Nasza przygoda zakończyła się około godziny 17.00. Po obiedzie, pełni wrażeń, z wieloma pamiątkami wróciliśmy do Bielska.

 Szanowni Państwo, Podczas dzisiejszej wycieczki będzie miało miejsce rejestrowanie Państwa wizerunku w postaci fotografowania oraz jego utrwalania w wersji elektronicznej i papierowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na utrwalenie Państwa wizerunku, prosimy poinformować nas o tym mailowo na adres: spbielsk@wp.pl. Prosimy pamiętać, że zgodę zawsze mogą Państwo odwołać.