Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

14 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Braci Jeziorowskich w Płocku odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”.
Naszą Szkołę reprezentował zwycięzca eliminacji gminnych w kategorii wiekowej uczniów szkół podstawowych Adam Racki, który ostatecznie zajął II miejsce minimalnie ustępując zwycięzcy. Adam otrzymał w nagrodę okazały puchar dla Szkoły oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Ponadto w eliminacjach gminnych, które odbyły się 2 marca 2018 roku w Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku II miejsce zajęła Magdalena Szumska, a miejsce tuż za podium zajęła Weronika Syroczyńska. Udział wzięli również: Wiktoria Zglenicka, Julia Lewandowska, Sebastian Olejniczak, Oliwia Sworska, Filip Guzowski i Roksana Staniszewska. Laureaci miejsc nagrodzeni zostali z rąk Wójta Gminy Bielsk druha Józefa Jerzego Rozkosza statuetkami, dyplomami i upominkami, natomiast wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowymi dyplomami uczestnictwa.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką Pana Łukasza Jędrzejewskiego. Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wiedzy i zdobytych miejsc.