SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski pod opieką pani Bożeny Wójcik brał udział w obchodach dnia odzyskania niepodległości w naszej gminie.W dniu 11 listopada 2011 roku, w kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Bielsku o godzinie 12:00 odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem władz gminy i pocztów sztandarowych. Przybyły delegacje różnych środowisk i organizacji społecznych. W uroczystości brała również udział nasza szkoła wraz ze sztandarem szkoły. Po odprawionej w kościele mszy świętej złożono wiązanki, zapalono znicze pod obeliskiem poległych żołnierzy i strażaków. Następnie uroczystości przeniosły się do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie uczniowie z Gimnazjum C.K. Norwida w Bielsku zaprezentowali program słowno-muzyczny.

***

DOKUMENTY