SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

W dniu 10.10.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Radzanowie w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

Nasi młodsi biegacze zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z klas V-VI w sztafecie 10 x 800 m zajęli dwa I miejsca i uzyskali awans na zawody międzypowiatowe. 

Dziewczęta klas VII – VIII biegły 10 x 800m i  po emocjonującej walce zajęły IV miejsce również awansując na zawody międzypowiatowe, a chłopcy klas VII-VIII  w sztafecie 10 x 1000m zakończyli rywalizację na V miejscu.

W dniu 15.10.2019r. odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sierpcu.  Do rywalizacji stanęły po cztery najlepsze sztafety z powiatów Płock miasto, płockiego ziemskiego, sierpeckiego i gostynińskiego.

W kategorii „Dzieci” w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m nasze dziewczęta z klas V – VI zakończyły bieg na bardzo wysokim IV miejscu, taki sam wynik uzyskali chłopcy klas V-VI również IV miejsce.

W kategorii „ Młodzież” w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m nasze dziewczęta z klas  VII – VIII zakończyły bieg na VII miejscu.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I GRATULUJEMY SUKCESÓW.

Nauczyciele wychowania fizycznego

***

DOKUMENTY