SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w konkursie techniczno-ekologicznym „Eko – Robot”, zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami i Centrum Językowo – Szkoleniowe ECG w Płocku. Celem konkursu było zaprojektowanie i wykonanie przestrzennego modelu robota z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych. W dniu 12 grudnia 2018 r. w Galerii Handlowej “Wisła” odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Eko-Robot”. Uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kraśniewska i Julia Wójcik wystąpiły na forum przedstawiając zasady, którymi kierowaliśmy się biorąc udział w konkursie. Dokonały również podsumowania efektów konkursu. W ramach konkursu uczniowie naszej szkoły wykonali  36 prac !!! Zostali docenieni przez organizatorów za kreatywność i pomysłowość, co jest tym ważniejsze, ponieważ wszystkich prac na konkurs wpłynęło 250 i mieliśmy poważną konkurencję. Dzięki uczniom, którzy zaangażowali do pracy nad konkursem i wykonali model robota, szkoła została laureatem konkursu i otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 800 złotych.

Dziękujemy !!!

Nagrodę z rąk organizatorów odebrała Dyrektor Szkoły p. Maria Kluge. Nasi uczniowi znaleźli się również w gronie zwycięzców i osób wyróżnionych: I miejsce w konkursie zajęły uczennice klasy VII a: Aleksandra Kraśniewska i Julia Wójcik. III miejsce w konkursie zajęły uczennice klasy VI b: Zuzanna Woja i Natalia Gawrońska.

 Wyróżnienia otrzymali: Julia Justyńska i Oliwia Kaczmarska z klasy IV a, Dominik Białoskórski i Kacper Cieplik z klasy VI a, Nadia Chrzanowska i Monika Rychlik z klasy VII a, Natalia Gralicka, Alicja Ogrodnik, Weronika Syroczyńska Wiktoria Zglenicka z klasy VII b.

Gratulujemy wszystkim uczniom !!! Uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wkład pracy i zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Koordynatorzy konkursu:
Sławomira Banachowicz
Monika Narkiewicz

***

DOKUMENTY
Archiwa