SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii
Jest w roku taki dzień, który cała społeczność szkolna spędza na wspaniałej zabawie. 29 maja, punktualnie o 9:00 spotkaliśmy się na hali sportowej, gdzie organizatorzy oficjalnie rozpoczęli tegoroczny Dzień Dziecka. 
Następnie niezapomniany pokaz sprawności dali instruktorzy i młodzi zawodnicy UKS JUDO OLIMP. Swoje wspaniałe umiejętności taneczne zaprezentowała także uczennica klasy 5a Kalina Dominiak. Nie zabrakło również tradycyjnego przeciągania liny. 

Dalsza część świętowania odbywała się już na boisku szkolnym w formie zabaw i konkurencji sportowych. Uczniowie m.in. ścigali się na specjalnych nartach, rzucali piłką do kosza oraz pokonywali profesjonalny tor przeszkód przygotowany przez druhów strażaków z OSP Bielsk.
Chętni mogli również skorzystać z fotobudki ViFot Media Mirosław Majczyk. Była muzyka, tańce oraz bańki mydlane, a wszystkie klasy za swoje wyniki w rozgrywanych konkurencjach, nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami.
Stracone podczas zabawy kalorie, uzupełnił słodki poczęstunek ufundowany przez Piekarnia Mechaniczna Krystyna i Piotr Albrechczyńscy. Ze środków Rady Rodziców zakupiona została butelkowana woda.
Jak był to wspaniale spędzony czas, widać doskonale na wspólnej fotografii, wykonanej na zakończenie imprezy.
***

DOKUMENTY
Archiwa