SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii
24 października 2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Sebastianem Jędrzejewskim – absolwentem Wydziału Architektury i Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.
W ramach doradztwa zawodowego uczniowie klas ósmych mieli możliwość poznania zawodu architekta. Pan Sebastian jest blisko związany z naszą miejscowością, ponieważ uczył się w Szkole Podstawowej w Śmiłowie oraz Gimnazjum w Bielsku. Dalsze swoje uzdolnienia rozwijał w Prywatnym Liceum Plastycznym w Płocku. Już wtedy zdobywał nagrody w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.
Pan Sebastian podzielił się z uczniami swoją wiedzą, z ogromną pasją przekazał im najistotniejsze informacje dotyczące zawodu architekta. Zachęcał do realizowania swoich planów, nierezygnowania z marzeń, nawet jeżeli wydaje się, że trudno będzie je spełnić.
Uczniowie mogli zobaczyć pracę architekta oraz programy komputerowe, na których pracuje. Mogli również przekonać się, że umiejętności grania w niektóre gry komputerowe można pożytecznie wykorzystać przy modelowaniu 3d, czym zajmuje się również architekt.
Uczniowie podziękowali Panu Sebastianowi Jędrzejewskiemu za ciekawą lekcję prezentującą zawód architekta.

 
 
 
***

DOKUMENTY
Archiwa