SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Konkurs ekologiczny „Mazowsze Czysta Kraina” pod Honorowymi Patronatami : Prezydenta Miasta Płocka p. Andrzeja Nowakowskiego, Starosty Powiatu Płockiego p. Mariusza Bieńka, Posła na Sejm RP p. Piotra Zgorzelskiego

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w międzypowiatowym konkursie ekologicznym Mazowsze Czysta Kraina – IX edycja organizowanego przez Fundację „Portal FM – Pomagamy dzieciom” przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 21 w Płocku.

Cele konkursu:

  • aktywny udział w zapobieganiu degradacji środowiska naturalnego,
  • budzenie świadomości, że stan lokalnego środowiska jest naszą wspólną odpowiedzialnością dziś i jutro,
  • kształtowanie osobowości dziecka poprzez działania ekologiczne.

Termin: wrzesień 2019 r. – kwiecień 2020 r.

  1. Konkurs polega na przeprowadzeniu akcji zbiórki surowców wtórnych (plastikowe nakrętki i zbiórka fantów do Charytatywnego Bazarku).
  2. Uczniowie wraz z wychowawcami zbierają nakrętki w klasach– zbiórka ta ma również charakter konkursu wewnątrzszkolnego, następnie w terminie do końca kwietnia przekazują surowiec do świetlicy szkolnej (podpisane worki).
  3. Zbiórka rzeczy (książki, biżuteria, gadżety, ubranka dziecięce, gry planszowe. puzzle itp.) do Charytatywnego Bazarku Fundacji – odbędzie się 2 razy w roku w określone dni – w I i II semestrze.

Terminy  i miejsce zbiórki będą przekazane uczniom oraz zamieszczone w dzienniku elektronicznym.

Monika Narkiewicz
Bożena Wójcik
Milena Wiśniewska

***

DOKUMENTY