SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

24 marca uczestniczyliśmy w wyjeździe na mecz piłki ręcznej w ramach rozgrywek Play Off Ligi Mistrzów, pomiędzy Orlen Wisłą Płock, a drużyną MOL-Pick Szeged z Węgier. Mecz skończył się minimalną porażką naszej drużyny, lecz z kilkoma tysiącami kibiców stworzyliśmy wspaniałą atmosferę sportowego święta. Do ostatniego gwizdka nie szczędziliśmy gardeł i oklasków, żeby Wiśle grało się łatwiej. Piłkarze Wisły przez większość meczu grali wspaniale, dorównując drużynie z Węgier. Niestety, nasza drużyna poniosła porażkę, co jest oczywiście wpisane w sport. Czy był to ostatni mecz Ligi Mistrzów w Płocku w tym sezonie? To zależy od wyniku meczu wyjazdowego. Jeżeli Wisła odniesie zwycięstwo na trudnym węgierskim terenie to zagra w ćwierćfinale tych prestiżowych rozgrywek. Z niecierpliwością czekamy więc na rewanż naszej ukochanej drużyny.

Marcin Krysiak
Bogumiła Krzeszewska
Damian Gagat
Łukasz Jędrzejewski
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bielsku

***

DOKUMENTY