SP BIELSK

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

Zgodnie z regulaminem ogólnopolskiej akcji „Samorządy mają głos”, w piątek 19 października odbyły się w naszej szkole wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
W dniu 18 października odbyła się debata kandydatów w której uczestniczyli uczniowie klas IV – VIII. Kandydaci Julia Dymek z klasy VIII a i Adam Racki z klasy VII a odpowiadali na pytania oraz prezentowali swój program wyborczy na rok szkolny 2018/2019. Debatę poprowadziła Pani Opiekun Samorządu Uczniowskiego Marta Woźniak.
Dzień później uczniowie klas IV – VIII dokonywali wyboru przewodniczącego, a nad poprawnością i porządkiem głosowania czuwała specjalna Komisja Wyborcza, złożona z uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Danuty Wysockiej.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019 wybrana została JULIA DYMEK. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!