SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

18 czerwca 2018 roku w siedzibie Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku, miała miejsce uroczystość podsumowująca “Gorączkę Złota 2018”. W ramach akcji w okresie od marca do maja zbieraliśmy drobne monety o nominałach 1, 2 i 5 groszy, które przekazane zostały na cele charytatywne. W roku 2018 w “Gorączce Złota” wzięły udział 47 szkoły, w tym w kategorii szkół podstawowych 18 placówek. Łącznie udało się zebrać ponad 1, 128 kilogramów monet o wartości prawie 12 tysięcy złotych! Ze środków uzyskanych w 2017 roku zakupionych zostało 100 wyprawek szkolnych oraz 285 paczek świątecznych dla potrzebujących dzieci. W tym roku, dzięki zaangażowaniu zbierających, liczba osób, którym pomoże Polski Czerwony Krzyż jeszcze wzrośnie.

Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Bielsku zebrała łącznie ponad 45 kilogramów monet, co dało Nam III miejsce wśród szkół podstawowych z całego powiatu płockiego! Za swoje zaangażowanie zostaliśmy nagrodzeni okolicznościowym dyplomem oraz statuetką dla jednego z największych pomocników “Detektywa Grosika”. Szkołę na uroczystości reprezentowali uczniowie klasy VI a – Julia Wójcik i Adam Racki wraz ze szkolnym koordynatorem akcji Łukaszem Jędrzejewskim.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zbieraczy “Złota”. W 2017 roku zajęliśmy IV miejsce, w obecnym już III, a więc w przyszłym czas na … . Już dzisiaj zachęcamy do zbierania monet w edycji 2019.

Szkolni organizatorzy akcji

Szanowni Państwo, Podczas dzisiejszej uroczystości będzie miało miejsce rejestrowanie Państwa wizerunku w postaci fotografowania oraz jego utrwalania w wersji elektronicznej i papierowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na utrwalenie Państwa wizerunku, prosimy poinformować nas o tym mailowo na adres: spbielsk@wp.pl. Prosimy pamiętać, że zgodę zawsze mogą Państwo odwołać.

***

DOKUMENTY