SP BIELSK

Fundusz Grantowy dla Płocka

PLOT

Szkoła Promująca Zdrowie
Aktywna Tablica
Bezpieczeństwo w sieci

Mistrzowie kodowania
Zachowaj trzeźwy umysł
Lepsza Szkoła
Z galerii

FINAŁ XIX DIECEZJALNEGO KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ „BENEDICTUS” DLA UCZNIÓW GIMNAZJUMORAZ KLAS VII SP  o św. Stanisławie Kostce „ŚW. STANISŁAW KOSTKA ŻYCIE I PRZESŁANIE” OPINOGÓRA

18  maja 2018 r.  zakończył się XIX Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religinej  dla uczniów Gimnazjum oraz VII klas SP., który odbył się w Gimnazjum oraz w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.
Jego tematem w Roku św. Stanisława Kostki było życie i przesłanie Świętego, pochodzącego z diecezji płockiej. Jest on patronem Polski, dzieci i młodzieży, a także głównym patronem diecezji płockiej.
W finale wzięło udział 51 uczestników: gimnazjalistów  oraz siódmoklasistów.
Konkurs  składał się z dwóch  części  pisemnej  i  ustnej. W przerwie pomiędzy częścią pisemną, a ustną uczestnicy konkursu i ich opiekunowie wysłuchali koncertu w wykonaniu chóru ze Szkoły Podstawowej oraz zwiedzili  Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Duże podziękowania  za włożony trud i pracę w  przygotowanie do  konkursu należą się naszym finalistkom, które ostatecznie zajęły miejsca:

Julia  Dymek– zajęła  ósme nagrodzone miejsce,

Weronika  Wiśniewska–  uplasowała  się  w  pierwszej  dwudziestce.

 Szanowni Państwo, Podczas dzisiejszej uroczystości będzie miało miejsce rejestrowanie Państwa wizerunku w postaci fotografowania oraz jego utrwalania w wersji elektronicznej i papierowej. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na utrwalenie Państwa wizerunku, prosimy poinformować nas o tym mailowo na adres: spbielsk@wp.pl. Prosimy pamiętać, że zgodę zawsze mogą Państwo odwołać.

 

***

DOKUMENTY